Nowoczesna Telekomunikacja

IT+

01Steel Connect specjalizuje się w projektowaniu i konstrukcji innowacyjnych sieci centrów operacyjnych IP. Wdrażamy niestandardowe autorskie rozwiązania, tworzone na indywidualne zamówienie Klienta.

Firma zainaugurowała na rynku w 2004 roku w wyniku rozwoju fundamentalnej działalności pod marką Ultra Fast IT, która z biegiem czasu ewoluowała do NOC - Network Operations Center.

02Zależnie od zapotrzebowania możemy dokonać praktycznych transformacji m.in.: poprawiających elastyczność zarządzania, wspierających skalowalność infrastruktury, rozszerzających funkcjonalność lub zrealizować strategię modernizacyjną.


Typography

03Portfel usług Steel Connect obejmuje równocześnie analitykę, doradztwo i wsparcie techniczne - długoterminowe lub limitowane. Oferujemy wysoki poziom fachowej wiedzy, nowoczesne standardy oraz doświadczenie w zakresie oprogramowania IT.


Typography

Transgraniczny zasięg

Obsługujemy odbiorców krajowych i zagranicznych.
Do grona naszych Klientów należą:

- firmy telekomunikacyjne
- profesjonalne Call Center
- urzędy i instytucje
- szpitale, kliniki, centra medyczne
- autoryzowane sieci i filie firmowe
- hotele, obiekty rekreacyjno-wypoczynkowe
- małe i średnie przedsiębiorstwa

Nasi Klienci stawiają na szybkość, jakość i efektywność. Koncentrujemy się przede wszystkim na zaspokojeniu ich potrzeb, komforcie oraz satysfakcji.


Uwzględniamy charakterystyczne cechy firmy kontrahenta - model działania i organizację procesów wewnętrznych. Dzięki temu optymalizujemy prace i dopasowujemy się do bieżących zadań priorytetowych.

Wiemy, jak cenny jest czas

Wszelkie działania wdrożeniowe są usystematyzowane w przyjętym schemacie czasowym, minimalizując koszty na rzecz Klienta. W efekcie Klient otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje, wtedy, gdy tego potrzebuje, czyli w pełni sprawną funkcjonalność dopasowaną do specyficznych wymagań.

Grzegorz Maciak, inż., Steel Connect